Choď na obsah Choď na menu
 


Yago,syn džungle

19. 10. 2008

                          Yago,syn džungle

Hrajú:

Gianella Neyra-Morena Gallardo

Facundo Arana-Yago Valdéz

Romina Gaetani-Melina

Federico Oliviera-Renzo Chamorro

Daniel Kuzniecka-Thomas Salabery

...

Obsah

Hlavný hrdina Yago, po celý svoj život vyrastal v pralese so svojím domnelým otcom Gardelom. Vo svojich 28-ich rokoch sa dozvedel, že on nie je jeho otec a že je vlastne synom Franca Sirenia, bohatého muža z Buenos Aires. Vtedy spoznal mladú ženu Morenu, ktorá sa vybrala do pralesa na prázdniny. Je sklamaná zo svojho bývalého snúbenca Thomasa, ktorý ju nechal tesne pred svadbou. Yago a Morena sú sebou očarení a prežijú spolu nádherné chvíle. Potom Morena odíde do Buenos Aires. Aj Yago sa tam vyberie, s úmyslom nájsť svojho otca. Úplnou náhodou sa s Morenou znova stretávajú a zamilujú sa do seba. Yago na svoje obrovské sklamanie zistí, že jeho otec zomrel pred rokmi pri požiari v rodinnej firme. Ani Yago, ani jeho pravá rodina ani netušia, že Franco v skutočnosti stále žije, ale po nehode stratil pamäť. Teraz žije ako bezdomovec a volá sa Plamienok. Yago navštívi svoju rodinu, ktorá si o ňom celé roky myslela, že je mŕtvy a teraz ho s radosťou prijmú vo svojom dome. Len terajšia hlava rodiny - Aldo Sirenio, svoju radosť len predstiera. Vidí v Yagovi hrozbu, kvôli ktorej by mohol stratiť vládnuce postavenie v rodine a aj značnú časť majetku Sireniovcov. Aldo v minulosti zavraždil Yagovu matku Viktóriu, ale vina padla na Roberta Cardenasa, vtedajšieho záhradníka. Prevzal na seba zodpovednosť za zločin, len aby sa vymanil z príšerných dlhov, do ktorých sa dostal kvôli svojej závislosti na kartových hrách. Aldo navonok Yaga prijme, ale spriada proti nemu intrigy. Podarí sa mu vďaka skúškam DNA dokázať, že Yago nie je Sirenio. Lenže skúšky sa robili s krvou Aldovho brata Lucia, o ktorom nikto okrem Alda nevie, že je adoptovaný. A preto boli výsledky negatívne. Sireniovci vyhodia Yaga z domu, ale on je stále presvedčený, že je synom Franca Sirenia. V pamäti sa mu objavujú útržky z jeho detstva z obdobia, keď ešte žil s pravými rodičmi. Po smrti Viktórie ho jeho otec odniesol do pralesa a dal ho na starosť svojmu kamarátovi Gardelovi.
Vzťah medzi Morenou a Yagom sa rozvíja ďalej a to aj napriek tomu, že do mesta príde Thomas a prosí Morenu o odpustenie. Ona však ľúbi Yaga a plánujú svadbu.
Sluha rodiny Sireniovcov - Adolfo, však zistí, že Lucio bol adoptovaný. Aldo sa bojí, že to povie Yagovi a nechá ho zabiť. Všetko narafičí tak, aby vina padla na Yaga. Toho zatvoria a nakoniec ho aj odsúdia na vyše 20 rokov väzenia za čin, ktorý nespáchal. Podobne ako kedysi Roberta Cardenasa. Morena a Yago sa ale stále milujú. Okrem toho, že Yago je vo väzení, stojí medzi nimi aj ďalšia prekážka, ktorú predstavuje Thomas. Morena cíti povinnosť vydať sa za neho, pretože kvôli nej mal vážnu dopravnú nehodu a skončil na vozíku. Jej srdce však stále patrí Yagovi. Nájdu nakoniec svoje šťastie a vysvetlia sa všetky krivdy, ktoré boli spáchané?

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

telenovela

(lucia, 12. 10. 2011 13:42)

je to velmi super a chcela by som aby to islo znova na dome.