Choď na obsah Choď na menu
 


Christian Meier

20. 10. 2008

        Christian Meier      

Obrázok   Pre Christiana sa hudba začala ako hra. Už ako 12 ročný sa zaujímal o hudbu, piesne a rôzne skupiny. No až ako 17 ročný to začal brať profesionalne, keď si spolu s Arturom Pomarom, Pedrom a Patriciom Suárezom Vértizom založili rockovu skupinu “ARENA HASH“ (v tom čase boli asi populárnejší ako dnešné rockové skupiny v Peru). Vydali dve CD, ktoré boli vtedy najpredávanejšie. Po šiestich rokoch úspechu sa rozhodli byť samostatnými. Od tohto momentu sa Christian vydáva na sólovú dráhu. Jeho prvý album s názvom “no me acuerdo quien fui“ napísal, skomponoval a vytvoril on sám. Bol to dvoj dickový album, predalo sa viac ako 20 000 kopii. Prvý singel “carreteras mojadas“ dávali na všetkých staniciach v krajine. Jeho ďalšie single “ esa sí es una mujer”, “frente a mis ojos” y “no me acuerdo quien fui” dosiahli tiež prvé miesta v rebríčkoch v rádiach. Po niekoľkých mesiacoch sa jeho kariera rodelila na dve: spevácku a hereckú. Jeho prvá telenovela bola “Gorrión“, ktorá mala veľký úspech a priaznivú kritiku. Ako túto telenovelu natočil aj ďalšie: “Malicia“,“Obsesión“, “La Noche, y Escándalo“, v ktorých si zahral hlavnú úlohu s medzinárodnými hercami. Pracoval s režisérom Luisom Llosaom. Roku 1997 vydal svoj ďalší album s názvom “Primero en Mojarme”. CD bolo vytvorené v Peru a v štúdiu CRITERIA na Miami. V tejto novej produkcii si Meier ponechal svoj štýl „rock and roll“, ale vyskúšal vytvoriť aj iný štýl hudby ako blues, R and B, Folk a miestnu hudbu. Tieto dve Christianove cesty, ako spevák a herec sa „preslávili“ až  keď začal cestovať do rôznych krajín ako sú: Bolivia, Ecuador, Kolumbija, Argentina, Venezuela, Mexico, E.E.U.U., nejaké z krajín strednej Ameriky, Španielsko a ďalšie krajiny Európy, hlavne kvôli jeho hlavným úlohám v telenovelách. Christian stále striedal svoju kariéru speváka a herca. Jeho novou telenovelou bola “Luz María”(1998) ďalšou bola kolumbijska telenovela “ Isabella “(1999). V roku 2000 si zahral v Mexickej telenovele “Lo que es el amor“.  V mexicke telenovele "Amores querer con alevosía" si zahral s Barbarou Mori, ďalej si zahral v latin filme “Un Marciane llamando deseo“ (2003), v tom istom roku zase v telenovele “Luciana y Nicolás“. Ako Maurício Garcia hral s herečkou a modelkou Gaby Espino v telenovele “Luna, La Heredera“(2004)(Luna, dedička), v TV markíza sa objavoval ako Santos Torealba v kolumbijskej telenovele “La Tormenta“(2005) v hlavnej úlohe s Nataliou Streignard. Medzi tým natočil ďalší latin film La Mujer de mi Hermano, opäť s Barbarou Mori a tentokrát aj s hercom Manolom Cardonom. Jeho najposlednejšou telenovelou je “Zorro: La Espada y la Rosa“, kde hrá Diega de La Vegu/Zorra (2007).

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

la tomenta a zoro

(mariču , 6. 8. 2012 22:16)

se mim moc libyli mam je mahrani na cd měkolikrat se nato podivam moc mě to bavi se koukat na ti serioli

santos

(erika, 10. 6. 2011 14:17)

si velmi sexy a pritazlivi mas super telo cav

chridtian meier

(milka, 5. 4. 2009 11:55)

je to fakt sexy a super herec v la tormente bol super mam ho rada je dobry hodil by sa k Natalii nSteignard v la tormente boli zlaty.

SANTOS TOREALBA

(SCARLETT DANIELOVA, 26. 2. 2009 12:54)

AHOJ SANTOS TOREALBA V LA TORMENTE SI NAOZAJ UZASNI SI TAM PROSTE HVIEZDA FILMU VELMI PEKNI MAS PEKNE SVALI PEKNU HRUD PEKNE SI TAVANI TAKE MUZA BI POTREBOVALA NATALIA STREIGNARD? NIE MNE SI SA PACIL AKO HERAC KED SOM TA PRVI KRAT ZBADALA VO FILME AKO KEBI SOM SA AJ DO TEBA ZLUBILA O MILUJES NALIU STREIGNARD? AJ V SKOTOCNOSI ALE LEN FILME? JA VIEM ZE STE SA SPOLU VO FILME BOSZKAVALI A MAS S NOU VO FILME AJ DCERU MARIU LUSIU A JU UNIESLI CAU SANTOS TOREALBA JA PEVNE VERIM ZE NAJDES SVOJU MANZELKU ZA TO VSETKO MOZE NATASA KLAUSS AKO IZABELA MONTIOVA NA NU TREBA UTOCIM POSIELAM TI PUSU SANTOS A NECH SA TI V ZIVOTE DARI

Chris

(Pepuss, 25. 1. 2009 21:45)

Mozete navstivit moju stranku najdete tam vsetky jeho mp3,texty piesni,videoklipy,filmografiu,galeriu...
www.christianmeier.estranky.sk

chris

(katy, 24. 1. 2009 12:01)

gyonyoru imadom

www.telenovela.blog.cz

(Vikush, 3. 11. 2008 19:31)

Tiez užasny herec ma skvelu hrud:D