Choď na obsah Choď na menu
 


heridas de amor

27. 7. 2008
Rany lásky
Miranda San Llorente je moderná žena súčasnosti, priama a rozhodná, ktorá má všetko: krásu, peniaze a ušľachtilosť. Jej otec, milionár Gonzalo San Llorente, do nej vkládá všetky svoje nádeje, protože z jeho 3 dcér se mu podobá nejviac tak povahovo, tak v rozhodovaní. Najstaršia dcéra Florencia umiera, lebo má choré srdce. Najmladšia Renata je ešte nezrela, rozmarná a rozmaznaná.
Miranda pripravuje svoju svatbu a čaká až se jej vyvolený Fabricio Beltrán vrátí z Nemecka, kde dokončil doktorát. To, čo Miranda nevie je, že Fabricio se príde oženit, ale nie s ňou, ale s jej sestrou Florenciou. Bertha Aragón, Mirandina teta, dopomohla k zblíženiu Fabricia a Florencie, aby ich láska zranila Mirandu. Ta nikdy svou tetu nepodozrievala ani nepochybovala o jej dobrých úmysloch. Okrem toho Bertha v Mirande vidí ženu, kterú nejviac nenávidí a tou je vlastná sestra Fernanda de Aragón.
Fabricio sa vracia v doprovode svojho priateľa Alejandra Luqueho, který si praje pomstiť se Gonzalovi, protože si myslí, že on je vrah jeho otce. Jeho ciele sú odstrašujúce, kým nespozná Mirandu, ktorá v ňom po prvý raz prebudí lásku a postaví sa proti jeho myšlienkam na pomstu. Po jeho boku Miranda cítí nevysvetliteľnú príťažlivosť, ktorá medzi nimi vyprovokuje vzťah lásky a nenávisti.
Gonzalove obchody spejú k bankrotu zásluhou Césara, bratra Fabricia a komplica Berthy. Gonzalo je uveznený a Miranda musí znovu získat nilen samotné šťastie, ale i celou svoju rodinu a nájsť svoju matku, ktorá odišla s pričinením Berthy. Okrem toho Miranda a Alejandro musia prekonat prekážky, ktoré jim pripravuje César, ktorý ju miluje a Bertha, ktorá je zamilovaná do Alejandra od prvného okamžiku. V tomto boji citov a vášní, hrdosti a moci Miranda a Alejandro musia vyliečit svoje "Rany lásky".

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

proste naj:)))

(vekusa, 23. 2. 2010 10:24)

jednoznacne naj telenovela Miranda je uzasna, velmi krasna a odvazna je to moja naj telenovela

heridas de amor

(lea, 14. 11. 2009 15:05)

najjj telenovela som nimi posadnuta a preto vam ju odporucam je skratka super

jacky

(saška, 15. 10. 2009 18:22)

supeeer telenovela jacky mam moc rada je najlepsia a aj najkrajsia

heridas de amor

(tania, 25. 6. 2009 19:00)

miranda bola velmi inteligentna mudra zena len jej partner mohol byt karjsi ale ol dobri herec berta tam bola nebezpecne odporna ale takych treba do telenoviel super

kuss

(kusss, 17. 4. 2008 16:23)

the best film made be matilda